18 Aralık 2010 Cumartesi

LABER KİMYADAN YILBAŞI KAMPANYASI

LABER KİMYADAN YENİ YIL HEDİYE PAKETİ:-)BU FIRSAT KAÇMAZ

merhaba arkadaşlar laber kimyadan yeni yepyeni bir kampanyayla karşınızdayım:-)
harika bir yeni yıl paketi veriyoruz:-)yeni yıla böyle güzel hediyelerle girme imkanı sunan LEVENT beye hepimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum:-)


ÖNCE LABER KİMYA'YI TANIYALIM:
Laber Kimya olarak 2005 yılından beri, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Ar-ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda oluşturduğumuz formülasyonlarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bazı müşterilerimize sadece ürün formülasyonu çalışırken, bazılarına bu formülasyonlarla fason üretimler yapmaktayız. Bu üretim formülasyon çalışmaları sırasında müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Çalıştığımız formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak -MSDS- çalışılan formülasyonun kimyasal kimliğini oluşturuyoruz.

Sektöre sunduğumuz Ar-Ge çalışmaları dışında, tescilli markamız olan LABER ile, kozmetik ve oto bakım ürünleri alanında piyasada ilk olan ürünler üretip pazara sunmaktayız. İnovasyon, yenilik kavramları ürünlerimizin ortak özelliğini oluşturmaktadır. Oto grubumuzda, ülkemizde bir "ilk üretim" olan Laber Waterless Car Clean - Susuz Araç Temizleme- ürünümüzle sektörde yeni bir iş alanı açılmasına olanak sağlamış bulunmaktayız. Ayrıca ekolojik bir probleme dönüşen su kirliliği ve kontrolsüz su tüketimine çevreci bir duyarlılık göstermiş bulunmaktayız.

Kozmetik grubumuzda yine bir "ilk üretim" olan Laber Creamol Cream & Cologne -Kremli Kolonya- ile yeni bir kozmetik ürün segmenti oluşturmaktayız.
Şirket rengimizi ve şirket hedefimizi doğanın yeşilinden alıp, laboratuarda türettiğimiz Laber markalı ürünlerimizle çevreci, doğal, organik ve yenilikçi ürünler yapmayı temel amacımız olarak görüyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak, çevreci ekolojik ürünler yapmaya devam edeceğiz.
Laber Kimya olarak 2005 yılından beri, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Ar-ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda oluşturduğumuz formülasyonlarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bazı müşterilerimize sadece ürün formülasyonu çalışırken, bazılarına bu formülasyonlarla fason üretimler yapmaktayız. Bu üretim formülasyon çalışmaları sırasında müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Çalıştığımız formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak -MSDS- çalışılan formülasyon kimyasal kimliğini oluşturuyoruz.

YUKARIDA GÖRSELLERİNİ GÖRDÜĞÜNÜZ ÜRÜNLER(4 lü set halinde )2 ŞANSLI İZLEYİCİMİN OLACAK:-)
GELELİM KAMPANYAMIZA
20 gün sürecek olan kampanyamızda firma tarafından yapılacak olan çekilişle belirlenecek 2 kişiye
400 mL Shawegel
1 Adet Deofoot 5li paket
1 Adet Tüp Creamol 75 ml
1 Adet de pembe Creamol 250 Ml


ŞARTLARA GELİNCE;
ilk olarak izleyicim olmak
aslının penceresi gurubuma katılmak
creamol ve laber kimya gurubuna katılmak ve bu gurubların duvarına yorum bırakmak
kampanyayı bloğunuzda,facebook sayfanızda vb. sayfalarda paylaşmak
yorumlara paylaşım linkinizi ve ad soyad yazmayı unutmayın...

20 gün sürecek olan kampanya 27 aralık'ta son bulacaktır.çekilişi firma yapacak
kargo firmaya ait.
herkese bol şans........
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder